Імунітет свідка у кримінальному провадженні (порівняльно-правова характеристика)

Імунітет свідка у кримінальному провадженні (порівняльно-правова характеристика)

153724
В наличии
Количество:
итого:
290 грн
характеристики Описание
Тираж 300 шт
Автор Денисенко Г.В., Кучинська О.П. 
Количество страниц 222 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 
Издательство Алерта 
ISBN 978-617-566-648-7 
Вес 0.5 кг 
Год издания 2021 

У роботі здійснено системний та детальний правововий аналіз імунітету свідка у кримінальному провадженні. Наведено загальну порівняльно-правову характеристику імунітету свідка у кримінальному провадженні.

Проведено порівняльний аналіз класифікації та видів імунітету свідка у кримінальному провадженні. Визначені порівняльні аспекти реалізації імунітету свідка на стадіях досудового розслідування та судового провадження. Проаналізовано практику ЄСПЛ з реалізації права зберігання мовчання та свободи від самовикриття.

На підставі проведеного порівняльного дослідження та зарубіжного досвіду правового регулювання імунітету свідка у кримінальному провадженні зроблено науково-обґрунтовані пропозиції, висновки та рекомендації щодо вдосконалення норм чинного кримінального процесуального законодавства і практики його застосування з питань реалізації імунітету свідка у кримінальному провадженні.

Монографія буде корисна для викладачів і науковців, аспірантів, докторантів, здобувачів вищої освіти за напрямом «Право», працівників правоохоронних та правозахисних органів, суду.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов