Авторське право і суміжні права в інформаційному суспільстві: європейський досвід

Авторське право і суміжні права в інформаційному суспільстві: європейський досвід

15283
Нет в наличии
характеристики Описание
Язык украинский 
ISBN 978-966-937-557-5 
Тип издания Монография 
Вес 0.4 кг 
Год издания 2019 
Тираж 300 шт
Автор Сорока Н.Є. 
Количество страниц 334 стр
Переплет мягкий 
Издательство Право 

Монографія присвячена дослідженню особливостей правового регулювання авторського права і суміжних прав у Європейському Союзі в особливих умовах інформаційного суспільства, що видається вельми актуальним у контексті увідповіднення національного законодавства у сфері інтелектуальної власності нормам права ЄС у рамках Угоди про асоціацію, а також зважаючи на процес формування Вищого суду з питань інтелектуальної власності.

Монографія є однією з перших спроб системного аналізу практики Суду ЄС у сфері авторського права і суміжних прав. Основу дослідження становлять понад шістдесят рішень Суду ЄС, об’єднаних у тематичні розділи щодо критеріїв охороноздатності, основних видів використання твору, винятків і обмежень з авторського права, концепції справедливої винагороди.

Окремий розділ присвячено важливим питанням використання творів в онлайн середовищі та співвідношення авторського права і фундаментальних прав і свобод.

Для науковців, викладачів, аспірантів, студентів, працівників органів державної влади, суддів, патентних повірених, адвокатів, фахівців у сфері інтелектуальної власності та широкого кола читачів, котрі цікавляться питаннями авторського права і суміжних прав.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов