Інформація, інновації, інтелектуальна власність та їх захист в Україні: досвід пізнання, проблеми розуміння та шляхи їх вирішення
новинка

Інформація, інновації, інтелектуальна власність та їх захист в Україні: досвід пізнання, проблеми розуміння та шляхи їх вирішення

5567
Нет в наличии
характеристики Описание
Издательство Юрінком Iнтер 
ISBN 978-966-667-806-8 
Тип издания Монография 
Вес 0.7 кг 
Год издания 2023 
Тираж 100 шт
Автор Гордієнко С.Г. 
Количество страниц 772 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 

Монографію присвячено міждисциплінарному аналізу таких звичних для всіх феноменів як інформація, інновації, інтелектуальна власність, які стали виключно популярними в умовах проголошеного урядом технологічного оновлення економіки під тиском розвитку новітніх інформаційно-інноваційно-комунікаційних технологій. Дослідження переконливо доводить, що зазначені феномени мають складну багатошарову структуру й підпорядковуються виключно складним закономірностям функціонування й розвитку соціальних систем.

У роботі досліджено теоретичні проблеми розвитку інформаційно-комунікаційної сфери, прав на інформацію, інноваційної діяльності та правових аспектів, пов’язаних із інтелектуальною власністю.

Монографічне дослідження призначене науковцям, викладачам, здобувачам наукових ступенів, студентам, державним службовцям, тобто всім, хто залучається до вирішення проблем становлення інноваційної економіки.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов