Інформаційно-аналітичне забезпечення особистої безпеки співробітників правоохоронних органів

Інформаційно-аналітичне забезпечення особистої безпеки співробітників правоохоронних органів

154118
В наличии
Количество:
итого:
200 грн
характеристики Описание
Издательство Алерта 
ISBN 978-617-566-699-9 
Автор Прыгунов П.Я., Грінін С.В., Колесник В.Т., Слюсаренко О.В. 
Вес 0.2 кг 
Тираж 200 шт
Год издания 2022 
Количество страниц 174 стр
Переплет мягкий 
Язык украинский 

Посібник містять інформацію, перш за все для співробітників правоохоронних органів, з точки зору особистої безпеки, найбільш актуальною буде здатність до самозбереження та самовиховання (стійкість), нормальне (стабільне) функціонування в умовах впливу різних внутрішніх та зовнішніх загроз, можливість професійної діяльності за умови ризику та в інших екстремальних ситуаціях для здійснення аналітичної діяльності. Крім того, необхідно завжди пам’ятати, що специфіка службової діяльності завжди пов’язана з ризиком (фінансовим, соціальним, економічним, політичним, психологічним) і він є звичайним станом для тих, хто бере участь у боротьбі з правопорушниками.

Побудова власної безпеки працівниками правоохоронних органів залежить від збору відомостей і фактів, які дозволили б уникнути прорахунків і невдалих рішень, перш за все тим, що ці відомості і факти повинні належним чином узагальнюватися та аналізуватися. У зв’язку з цим працівники правоохоронних органів мають володіти базовими знаннями щодо здійснення аналітичного забезпечення співробітників правоохоронних органів з метою забезпечення їх особистої безпеки у сфері боротьби з організованою злочинності.

При підготовці посібника використані та проаналізовані матеріали, опубліковані у відкритих джерелах.

При написанні методичних рекомендацій авторами застосовано метод збору інформації – OSINT (Open source intelligence) – розвідка відкритих джерел (специфічна інформація з відкритих джерел, зібрана й структурована особливим чином для відповіді на конкретні запитання).

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов