Інформаційно-аналітичне забезпечення особистої безпеки співробітників правоохоронних органів

Інформаційно-аналітичне забезпечення особистої безпеки співробітників правоохоронних органів

154118
В наличии
Количество:
итого:
200 грн
характеристики Описание
Автор Колесник В.Т., Слюсаренко О.В., Прыгунов П.Я., Грінін С.В. 
Переплет мягкий 
Язык украинский 
Издательство Алерта 
ISBN 978-617-566-699-9 
Вес 0.2 кг 
Тираж 200 шт
Год издания 2022 
Количество страниц 174 стр

Посібник містять інформацію, перш за все для співробітників правоохоронних органів, з точки зору особистої безпеки, найбільш актуальною буде здатність до самозбереження та самовиховання (стійкість), нормальне (стабільне) функціонування в умовах впливу різних внутрішніх та зовнішніх загроз, можливість професійної діяльності за умови ризику та в інших екстремальних ситуаціях для здійснення аналітичної діяльності. Крім того, необхідно завжди пам’ятати, що специфіка службової діяльності завжди пов’язана з ризиком (фінансовим, соціальним, економічним, політичним, психологічним) і він є звичайним станом для тих, хто бере участь у боротьбі з правопорушниками.

Побудова власної безпеки працівниками правоохоронних органів залежить від збору відомостей і фактів, які дозволили б уникнути прорахунків і невдалих рішень, перш за все тим, що ці відомості і факти повинні належним чином узагальнюватися та аналізуватися. У зв’язку з цим працівники правоохоронних органів мають володіти базовими знаннями щодо здійснення аналітичного забезпечення співробітників правоохоронних органів з метою забезпечення їх особистої безпеки у сфері боротьби з організованою злочинності.

При підготовці посібника використані та проаналізовані матеріали, опубліковані у відкритих джерелах.

При написанні методичних рекомендацій авторами застосовано метод збору інформації – OSINT (Open source intelligence) – розвідка відкритих джерел (специфічна інформація з відкритих джерел, зібрана й структурована особливим чином для відповіді на конкретні запитання).

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов