Інститут бенефіціарного власника доходу в Україні та напрями його вдосконалення

Інститут бенефіціарного власника доходу в Україні та напрями його вдосконалення

153944
В наличии
Количество:
итого:
140 грн
характеристики Описание
Год издания 2016 
ISBN 978-966-928-114-2 
Издательство Фенікс 
Вес 0.3 кг 
Автор Селезень П.О. 
Тираж 300 шт
Количество страниц 180 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 

У монографії характеризуються еволюція, суть, нормативні засади та особливості застосування інституту бенефіціарного власника доходу як інструменту протидії неналежному використанню договірних норм в угодах про уникнення подвійного оподаткування. Особливу увагу приділено аналізу підходів ОЕСР, Сполученого Королівства та Канади, узагальнення яких дозволило виокремити їх ключові риси, які заклали основу для аналізу відповідності таким підходам існуючих нормативних засад і досвіду правозастосування щодо інституту бенефіціарного власника доходу в Україні.

Зокрема використані матеріали вітчизняної судової практики станом на 01.10.2016р. За результатами проведеного дослідження формулюються пропозиції, які можуть бути впроваджені в процесі вдосконалення механізму функціонування інституту бенефіціарного власника доходу в Україні.

Розраховано на науковців, викладачів, студентів, державних службовців і широке коло читачів, які цікавляться актуальними проблемами підвищення рівня ефективності імплементації міжнародно-правових норм у сфері оподаткування в законодавство України.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов