Інститут інтерпретації (ius interpretatio = law of interpretation): методологічні засади цивілістичної теорії у 2-х томах

Інститут інтерпретації (ius interpretatio = law of interpretation): методологічні засади цивілістичної теорії у 2-х томах

153377
Нет в наличии
характеристики Описание
Год издания 2020 
ISBN 978-966-8398-67-4 
Автор Гайдулін О.О. 
Вес 2 кг 
Тираж 300 шт
Количество страниц 997 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 

Монографію присвячено з’ясуванню системи методів, які мають бути покладені в підгрунтя розробки нової цивілістичної теорії інтерпретації. Передбачається, що така теорія стане ідейною основою європеїзації приватного права через гармонізацію національних інститутів тлумачення права.

Відповідно до концепції, викладеної в монографії, система загальних методів будується на триєдиній філософській основі: філософській герменевтиці, філософії здорового глузду та постмодерністському вченні європейського правового інгерпретивізму.

Спеціальна методологія представлена як системна єдність: догматичного методу цивілістики, компаративно-цивілістичного методу та парадигмально-герменевтичного методу, що оперує трьома основними прийомами: парадигмальної реконструкції, дискреції та моделювання (конструювання).

Серед прикладних методів як найбільш продуктивні репрезентуються: логіко-лінгвістичний та соціологічні методи змістовного вивчення документів і контент-аналізу.

Результати апробації цієї методології під час розробки цивілістичної концепції інституту інтерпретації (тлумачення) в європейському контрактному правівикладені в окремому розділі.

Робота адресується не лише цивілістам, а й тим академічним правознавцям та юристам-ирактикам, у сфері професійних інтересів яких знаходяться проблеми загальної теорії та методології права, а також праксеологічні питання ефективності правового тлумачення в контексті європеїзації приватного права України.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов