Інститут покарання неповнолітніх у кримінальному праві України
новинка

Інститут покарання неповнолітніх у кримінальному праві України

15001
В наличии
Количество:
итого:
220 грн
характеристики Описание
Количество страниц 336 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 
Год издания 2018 
ISBN 978-617-7679-04-1 
Издательство Дакор 
Вес 0.4 кг 
Тип издания Монография 
Тираж 100 шт
Автор Назимко Є.С. 

У книзі розроблено загальнотеоретичний підхід до характеристики кримінально-правових інститутів, на основі якого встановлено поняття та ознаки інституту покарання неповнолітніх у кримінальному праві України. Охарактеризовано принципи інституту покарання неповнолітніх. Проаналізовано міжнародні та європейські стандарти покарання неповнолітніх та встановлено їх вплив на функціонування моделей кримінального правосуддя щодо неповнолітніх.

Визначено базові засади теорії про покарання неповнолітніх - ювенальної пенології (її поняття, система, принципи та завдання, функціональне призначення). Проаналізовано тенденції розвитку ювенального кримінального законодавства України, на основі чого обґрунтовано необхідність ухвалення Закону України "Про кримінальну відповідальність неповнолітніх" у якості додатку до КК України. Доведено, що метою покарання неповнолітніх є виправлення, запропоновано оновлені види покарань, які можуть призначатися неповнолітнім, розроблено загальні засади та спеціальні правила їх призначення.

Книга розрахована на працівників суду, адвокатів, правозахисників, науковців, студентів, курсантів і викладачів вищих навчальних закладів юридичного профілю, а також усіх, хто цікавиться проблемами кримінології та кримінального права.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов