Інтелектуальна власність: теоретичні витоки та економічні імперативи розвитку

Інтелектуальна власність: теоретичні витоки та економічні імперативи розвитку

153083
Нет в наличии
характеристики Описание
Язык украинский 
Год издания 2018 
ISBN 978-617-7748-30-3 
Издательство Ліра-К 
Вес 0.4 кг 
Автор Вірченко В.В. 
Тираж 300 шт
Количество страниц 488 стр
Переплет мягкий 

Монографія присвячена комплексному дослідженню економіко-правової природи інтелектуальної власності, економічних імперативів, закономірностей та суперечностей її розвитку в умовах постіндустріальних трансформацій та формування економіки знань. У науковій роботі здійснено ретроспективний аналіз еволюції відносин інтелектуальної власності, а також ґенези і розвитку теорії інтелектуальної власності.

Визначено інституційно-організаційні засади реалізації та розвитку відносин інтелектуальної власності. Досліджено специфіку господарського обороту результатів інтелектуальної діяльності, охарактеризовано сучасний стан і тенденції розвитку глобального ринку об’єктів інтелектуальної власності. Обґрунтовано пріоритетні напрями формування національної системи комерціалізації інтелектуальної власності.

Для фахівців у галузі інтелектуальної власності, студентів економічних та юридичних спеціальностей, аспірантів, викладачів закладів вищої освіти, науковців, державних службовців, підприємців та всіх, кого цікавлять питання господарського обороту і комерціалізації об’єктів інтелектуальної власності.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов