Історія держави і права зарубіжних країн

Історія держави і права зарубіжних країн

14290
В наличии
Количество:
итого:
380 грн
характеристики Описание
Издательство Юрінком Iнтер 
ISBN 978-966-667-540-1 
Автор Трофанчук Г.І. 
Вес 0.4 кг 
Год издания 2020, 2022 
Тираж 100 шт
Количество страниц 448 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 

У навчальному посібнику відповідно до програми навчального курсу «Iсторія держави і права зарубіжних країн» і з урахуванням останніх досягнень історико-правової науки висвітлюється історія виникнення, розвитку і функціонування державно-правових систем Стародавнього Світу, Середньовіччя, Нового і Новітнього часів. Детально аналізується зміст державно-правових процесів, розкриваються як загальні закономірності державно-правового розвитку зарубіжних країн, так і специфічні риси історії окремих держав або систем права.

Посібник підготовлено на основі багаторічного досвіду викладання автором навчальної дисципліни у вищих навчальних закладах і з урахуванням переходу на модульну систему навчання. Ставиться за мету полегшити студентам, аспірантам, молодим викладачам вивчення та аналіз досить об’ємного теоретичного і фактичного матеріалу, надати допомогу в підготовці до семінарських занять, колоквіумів, дискусій та у самостійному оволодінні навчальною дисципліною за заочною та дистанційною формами навчання.

Навчальний посібник розрахований на студентів усіх форм навчання, аспірантів та викладачів юридичних вузів та факультетів.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов