Кібернетична безпека в умовах гібридної війни: адміністративно-правові засади

Кібернетична безпека в умовах гібридної війни: адміністративно-правові засади

153916
В наличии
Количество:
итого:
490 грн
характеристики Описание
Издательство Видавничий дім "Гельветика" 
ISBN 978-966-992-096-6 
Год издания 2020 
Вес 1 кг 
Автор Веселова Л.Ю. 
Тираж 300 шт
Количество страниц 488 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 

Монографія присвячена дослідженню актуальної проблеми адміністративного права України, яка має міждисциплінарний характер виявлення складних у науково-теоретичному та практичному аспектах проблем кібернетичної безпеки в умовах гібридної війни.

Увага зосереджується на широкому колі проблемних питань від методологічних засад пізнання феномену «кібербезпеки» до сучасної парадигми адміністративно-правового забезпечення кібербезпеки в умовах гібридної війни. Розкрито історичні аспекти формування та проаналізовано сучасний стан нормативно-правового забезпечення в зазначеній сфері. Узагальнено міжнародний досвід стратегічного характеру щодо формування безпекового середовища та стійкості суспільства в умовах гібридизації міжнародних відносин та сформульовано пропозиції удосконалення адміністративно-правового забезпечення кібернетичної безпеки в Україні.

Монографія розрахована на широке коло фахівців у сфері безпеки, науковців, викладачів та студентів за напрямами адміністративного та інформаційного права.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов