Кібернетична безпека в умовах гібридної війни: адміністративно-правові засади
новинка

Кібернетична безпека в умовах гібридної війни: адміністративно-правові засади

153916
В наличии
Количество:
итого:
490 грн
характеристики Описание
ISBN 978-966-992-096-6 
Год издания 2020 
Вес 1 кг 
Автор Веселова Л.Ю. 
Тираж 300 шт
Количество страниц 488 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 
Издательство Видавничий дім "Гельветика" 

Монографія присвячена дослідженню актуальної проблеми адміністративного права України, яка має міждисциплінарний характер виявлення складних у науково-теоретичному та практичному аспектах проблем кібернетичної безпеки в умовах гібридної війни.

Увага зосереджується на широкому колі проблемних питань від методологічних засад пізнання феномену «кібербезпеки» до сучасної парадигми адміністративно-правового забезпечення кібербезпеки в умовах гібридної війни. Розкрито історичні аспекти формування та проаналізовано сучасний стан нормативно-правового забезпечення в зазначеній сфері. Узагальнено міжнародний досвід стратегічного характеру щодо формування безпекового середовища та стійкості суспільства в умовах гібридизації міжнародних відносин та сформульовано пропозиції удосконалення адміністративно-правового забезпечення кібернетичної безпеки в Україні.

Монографія розрахована на широке коло фахівців у сфері безпеки, науковців, викладачів та студентів за напрямами адміністративного та інформаційного права.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов