Коментар законодавства про Світову Організацію Торгівлі

Коментар законодавства про Світову Організацію Торгівлі

13650
Нет в наличии
характеристики Описание
Автор Стефанчук Р.О., Білоусов Ю.В., Крупчан О.Д. 
ISBN 978-966-370-153-0 
Тираж 500 шт
Количество страниц 488 стр
Переплет мягкий 
Издательство КНТ 
Год издания 2011 

Новий світовий торговельний устрій, який сформовано у рамках Світової організації торгівлі, породив цілу низку нових правових норм, які, у зв’язку із набуттям Україною повноправного членства в цій організації, автоматично стали невід’ємною частиною національного законодавства України.

Новій термінології, яка органічно входить у сучасний український економіко-правовий лексикон, а також основним засадам організації і діяльності Світової організації торгівлі й присвячена ця книга. Представлений у книзі глосарій дає грунтовні роз’яснення змісту понять, термінів та абревіатур, які використовуються у рамках світової торговельної процедури. Видання містить тексти основних установчих актів СОТ та ключових документів, які визначають статус України у цій організації.

Книга розрахована на наукових та науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів і наукових установ, студентів, аспірантів та докторантів юридичного та економічного напрямків, працівників органів державної влади, посадових осіб, підприємців, які здійснюють зовнішньоекономічну діяльність, а також широкий читацький загал, що цікавиться глобальним економічним розвитком та світовим господарством і місцем України в ньому.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов