Конфіскація як засіб кримінально-правового реагування

Конфіскація як засіб кримінально-правового реагування

153208
В наличии
Количество:
итого:
150 грн
характеристики Описание
Переплет мягкий 
Язык украинский 
Год издания 2018 
ISBN 978-617-7423-27-9 
Тип издания Монография 
Вес 0.4 кг 
Автор Куц В.М., Єрмак О.В. 
Тираж 300 шт
Количество страниц 232 стр

Монографія є комплексним науковим дослідженням теоретичних і практичних проблем конфіскації як засобу кримінально-правового реагування на кримінальні правопорушення.

Розглянуто інститут конфіскації в міжнародних нормативно-правових актах та кримінальному законодавстві держав-членів Європейського Союзу. Охарактеризовано сучасний стан кримінально-правової забезпеченості конфіскації в Україні, зокрема здійснено класифікацію різних видів конфіскації. Здійснено кримінально-правову характеристику конфіскації майна як форми кримінальної відповідальності, спеціальної конфіскації і конфіскації майна юридичних осіб. Використано кримінально-правовий склад застосування конфіскації, що с пізнавальною кримінально-правовою конструкцією, різних видів конфіскації. Проведено відмежування конфіскації як покарання та спеціальної конфіскації від суміжних явищ. Окреслено перспективи розвитку інституту конфіскації.

Для науково-практичних працівників, аспірантів, студентів (курсантів), а також всіх хто цікавиться проблемами кримінального права.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов