Конфліктні та неконфліктні провадження в адміністративному процесі
новинка

Конфліктні та неконфліктні провадження в адміністративному процесі

154062
В наличии
Количество:
итого:
250 грн
характеристики Описание
Издательство ОЛДІ-ПЛЮС 
ISBN 978-966-289-479-0 
Год издания 2021 
Вес 0.3 кг 
Автор Міхеєв М.В. 
Тираж 300 шт
Количество страниц 248 стр
Переплет мягкий 
Язык украинский 

У монографії виконано комплексний аналіз системи адміністративних проваджень в Україні та її історичний розвиток. Проведено детальний аналіз складових адміністративного процесу адміністративних проваджень, які поділено на конфліктні та неконфліктні. Доведено, що як конфліктні так і неконфліктні провадження мають свої притаманні їм риси і відрізняються від кримінальних, цивільних та господарських проваджень за цілим рядом ознак.

Аналіз конфліктних адміністративних проваджень показав, що такі провадження виникають у результаті порушень з боку громадян та юридичних осіб встановлених норм і правил, які затверджені нормативними актами. При цьому конфліктні провадження є досить поширеними, а кількість їх вираховується сотнями тисяч. Аналіз неконфліктних адміністративних проваджень показав, що вони здійснюються в переважній більшості адміністративними органами після відповідних заяв фізичних та юридичних осіб. Визначено типи адміністративних неконфліктних проваджень.

Для студентів, аспірантів, викладачів, науковців закладів вищої освіти юридичного профілю, а також для всіх, хто цікавиться актуальною проблематикою юридичної практики.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов