Конкурентна розвідка та безпека бізнесу

Конкурентна розвідка та безпека бізнесу

153951
Нет в наличии
характеристики Описание
Переплет мягкий 
Язык украинский 
Год издания 2021 
ISBN 978-617-95100-2-1 
Автор Когут Ю.І. 
Вес 0.3 кг 
Издательство SIDCON 
Тираж 200 шт
Количество страниц 318 стр

У всіх розвинених країнах світу конкурентна розвідка міцно увійшла в практику бізнесу, і є сьогодні потужним інструментом інформаційно-аналітичного супроводу забезпечення безпеки бізнесу та управління бізнес-діяльністю.

У практичному посібнику, підготовленому на базі більш ніж 20-ти річного досвіду та практичної роботи автора - Когута Юрія Івановича - в сфері корпоративної безпеки бізнесу та конкурентної розвідки, викладені сучасні пріоритетні технології та інструменти конкурентної розвідки. Ці технології розроблені практиками з конкурентної розвідки, показали свою ефективність при використанні у низці провідних вітчизняних та зарубіжних компаній та отримали широке визнання у процесі їх презентації на значній кількості міжнародних конференцій та семінарів з питань безпеки та захисту бізнесу.

Зазначений посібник адресований фахівцям з безпеки, маркетингу для практичного використання у процесі господарської діяльності бізнес-структур з метою зниження та нейтралізації бізнес-ризиків та загроз, а також прийняття ефективних управлінських рішень. Цей навчальний посібник також буде цікавий студентам економічних спеціальностей ВНЗ, у тому числі які готують фахівців з економічної та національної безпеки.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов