Конституційні основи правозахисної діяльності в Україні

Конституційні основи правозахисної діяльності в Україні

153560
Нет в наличии
характеристики Описание
Вес 0.5 кг 
Издательство Ліра-К 
Тираж 300 шт
Автор Корнієнко П.С. 
Количество страниц 348 стр
Переплет мягкий 
Язык украинский 
Год издания 2018 
ISBN 978-617-7605-89-7 
Тип издания Монография 

У монографії висвітлюються проблеми теорії та практики конституційної правозахисної діяльності в Україні, а також досліджуються основні суб’єкти, методи і форми діяльності щодо захисту основоположних прав й свобод людини.

Обгрунтовується зміст і сутнісні ознаки категорії «конституційна правозахисна діяльність», здійснюється періодизація генезису правозахисної діяльності та її конституювання в Україні, аналізується система конституційної правозахисної діяльності та основні її складники. Приділяється увага питанню пріоритетності утвердження та захисту прав і свобод людини в діяльності Української держави.

Висвітлюється діяльність адвокатури як ефективного інституту захисту конституційних прав і свобод людини в Україні. Досліджуються особливості правозахисної діяльності вітчизняних і міжнародних правозахисних організацій, а також правозахисний потенціал громадянського суспільства в цілому.

Розрахована на починаючих і досвідчених учених-конституціоналістів, правозахисників, адвокатів, державних службовців і службовців органів місцевого самоврядування.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов