Конституційні засади взаємодії місцевих органів державної влади та органів місцевого самоврядування в місті Києві

Конституційні засади взаємодії місцевих органів державної влади та органів місцевого самоврядування в місті Києві

13149
Нет в наличии
характеристики Описание
Количество страниц 198 стр
Переплет твердый 
Издательство Алерта 
Год издания 2016 
Автор Кулик Т.О. 
ISBN 978-617-566-391-2 
Тираж 300 шт

У монографії розглянуто теоретичні і прикладні проблеми взаємодії місцевих органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Проаналізовано доктринальні засади такої взаємодії.
Досліджено методологічні аспекти його вивчення. З’ясовано стан конституційно-правового регулювання взаємодії місцевих органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Сформульовано авторське визначення поняття такої взаємодії, визначено її ознаки та принципи. Розглянуто форми, методи та правові акти взаємодії місцевих органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Досліджено аспекти відповідної діяльності місцевих органів державної влади та органів місцевого самоврядування в м. Києві.
Акцентовано увагу на процесі взаємодії Київської міської ради та її виконавчого органу – Київської міської державної адміністрації, в ході реалізації власних і делегованих повноважень цих органів відповідно.
Для науковців, викладачів, аспірантів і студентів вищих навчальних закладів, службовців органів державної влади й місцевого самоврядування, а також усіх, хто цікавиться питаннями державного будівництва та місцевого самоврядування.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов