Конституційно-правове забезпечення правозахисної діяльності у сфері місцевого самоврядування: досвід компаративного аналізу
новинка

Конституційно-правове забезпечення правозахисної діяльності у сфері місцевого самоврядування: досвід компаративного аналізу

154066
В наличии
Количество:
итого:
350 грн
характеристики Описание
Автор Батанов О.В., Сметана В.В. 
ISBN 978-966-992-550-3 
Издательство Видавничий дім "Гельветика" 
Вес 0.5 кг 
Год издания 2021 
Тираж 300 шт
Количество страниц 316 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 

У монографії висвітлюються концептуальні проблеми теорії та практики конституційно-правового забезпечення правозахисної діяльності у сфері місцевого самоврядування. Запропоновано науково-методологічні підходи до поняття правозахисної діяльності у сфері місцевого самоврядування.

Сформульовано визначення поняття правозахисної діяльності суб'єктів територіальної громади. Розглянуті доктринальні підходи до розуміння муніципальних прав людини як об'єкту правозахисної діяльності та здійснено їх видовий аналіз.

Досліджено принципи та міжнародні стандарти правозахисної діяльності у сфері місцевого самоврядування. Визначені основні суб'єкти здійснення правозахисної діяльності на муніципальному рівні та з'ясовано функції і повноваження органів місцевої влади у сфері захисту прав людини. Проаналізовано світовий досвід організації та правозахисної діяльності муніципальних омбудсманів. Виявлено правозахисний ресурс непублічних (громадських) інститутів місцевого самоврядування. Розглянуті проблемні питання законодавчого врегулювання правозахисної діяльності у сфері місцевого самоврядування в Україні.

Визначені перспективи подальшого розгортання правозахисної діяльності у сфері місцевого самоврядування та вироблені практичні рекомендації щодо активізації правозахисної діяльності у сфері місцевого самоврядування та підвищення ефективності захисту прав людини.

Розрахована на науковців, викладачів, магістрів та студентів юридичних спеціальностей вищих закладів освіти, депутатів місцевих рад, посадових осіб державної влади та місцевого самоврядування, усіх, хто цікавиться проблемами децентралізації та захисту прав людини.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов