Конституційно-правовий інститут лобізму: вітчизняний та зарубіжний досвід

Конституційно-правовий інститут лобізму: вітчизняний та зарубіжний досвід

13105
Нет в наличии
характеристики Описание
ISBN 978-966-372-428-7 
Тип издания Монография 
Вес 0.3 кг 
Год издания 2011 
Тираж 500 шт
Автор Дягілєв О.В. 
Количество страниц 252 стр
Издательство Право 
Язык украинский 
Переплет твердый 

Монографія присвячена комплексному дослідженню конституційних засад такого явища суспільно-політичного життя, як лобізм, з'ясуванню особливостей конституційно-правового регулювання лобістських відносин у контексті розвитку громадянського суспільства. У роботі запропоновано визначення категоріально-понятійного апарату лобізму, здійснено системну класифікацію його видів, розглянуто організаційно-правові форми та методи лобістської діяльності.

Проаналізовано зарубіжний конституційно-правовий досвід регулювання лобістської діяльності, а також генезис вітчизняного лобіювання. З'ясовано, що лобізм є окремим міжгалузевим правовим інститутом, досліджено його зв'язки з конституційним, адміністративним та іншими галузями права. Проаналізовано положення законодавства України з питань взаємодії влади та громадськості, аргументовано необхідність ухвалення системно узгодженого законодавства з питань лобістської діяльності. Розроблені науково обґрунтовані практичні рекомендації щодо законодавчого регулювання лобістської діяльності в Україні.

Видання розраховано на студентів, аспірантів, викладачів юридичних навчальних закладів, народних депутатів України та депутатів місцевих рад, державних службовців та усіх, хто цікавиться проблемами правового регулювання лобістської діяльності.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов