Концепція кримінальної відповідальності держави: можливість реалізації в сучасному міжнародному праві

Концепція кримінальної відповідальності держави: можливість реалізації в сучасному міжнародному праві

13554
Нет в наличии
характеристики Описание
Переплет твердый 
Год издания 2017 
ISBN 978-617-7507-58-0 
Издательство Ліра-К 
Вес 0.2 кг 
Автор Важна К.А. 
Тираж 100 шт
Количество страниц 292 стр
Язык украинский 

Монографія присвячена дослідженню змісту наукових ідей розробників та прихильників концепції кримінальної відповідальності держави, аналізу відповідності таких ідей чинному міжнародному праву, а також доцільності втілення вказаних ідей у сучасному міжнародному праві. Аргументується необхідність встановлення у позитивному міжнародному праві відмінного режиму міжнародно-правової відповідальності держави за міжнародні злочини.

Зроблено висновки, що концепція кримінальної відповідальності держави концептуально життєздатна та із збереженням сутнісних основних ідей може бути пристосованою до реалій сучасного міжнародного життя; формування інституту міжнародно-правової кримінальної відповідальності держави у позитивному міжнародному праві значно підвищило б ефективність міжнародного права у боротьбі з міжнародними злочинами і їх превенції, а також сприяло б підтриманню міжнародного миру й безпеки.

Для вчених, викладачів, студентів вищих навчальних закладів, юристів-практиків, представників влади, а також усіх, хто цікавиться проблематикою міжнародно-правової відповідальності та боротьби з міжнародними злочинами.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов