Концепція кримінальної відповідальності держави: можливість реалізації в сучасному міжнародному праві

Концепція кримінальної відповідальності держави: можливість реалізації в сучасному міжнародному праві

13554
Нет в наличии
характеристики Описание
Вес 0.2 кг 
Автор Важна К.А. 
Тираж 100 шт
Количество страниц 292 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 
Год издания 2017 
ISBN 978-617-7507-58-0 
Издательство Ліра-К 

Монографія присвячена дослідженню змісту наукових ідей розробників та прихильників концепції кримінальної відповідальності держави, аналізу відповідності таких ідей чинному міжнародному праву, а також доцільності втілення вказаних ідей у сучасному міжнародному праві. Аргументується необхідність встановлення у позитивному міжнародному праві відмінного режиму міжнародно-правової відповідальності держави за міжнародні злочини.

Зроблено висновки, що концепція кримінальної відповідальності держави концептуально життєздатна та із збереженням сутнісних основних ідей може бути пристосованою до реалій сучасного міжнародного життя; формування інституту міжнародно-правової кримінальної відповідальності держави у позитивному міжнародному праві значно підвищило б ефективність міжнародного права у боротьбі з міжнародними злочинами і їх превенції, а також сприяло б підтриманню міжнародного миру й безпеки.

Для вчених, викладачів, студентів вищих навчальних закладів, юристів-практиків, представників влади, а також усіх, хто цікавиться проблематикою міжнародно-правової відповідальності та боротьби з міжнародними злочинами.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов