Концептуальні основи захисту інформаційного суверенітету України

Концептуальні основи захисту інформаційного суверенітету України

153592
Нет в наличии
характеристики Описание
Издательство Фенікс 
Тираж 300 шт
Автор Задерейко О.В. 
Количество страниц 112 стр
Переплет мягкий 
Язык украинский 
Год издания 2018 
ISBN 978-966-928-237-8 
Тип издания Монография 
Вес 0.4 кг 

У монографії розглянуті питання захисту інформаційного суверенітету України в умовах реалізації її стратегічного курсу на інтеграцію у світовий інформаційний простір. Проаналізовано сучасні тенденції зламу традиційного та інформаційного суверенітетів держави, які становлять приховану загрозу втрати державного суверенітету, а також правові аспекти захисту інформаційного суверенітету України з позицій діючого законодавства.

Розглянуто сучасні умови та існуючі технології інформаційного впливу на громадян держави, які цілеспрямовано впроваджуються у суспільство з метою зламу інформаційного суверенітету держави. Запропоновано структуру захисту інформаційного та цифрового суверенітетів держави, впровадження якої забезпечить захист державного суверенітету України.

Монографія рекомендована для використання у вищих навчальних закладах, які готують фахівців за спеціальностями 125 - "Кібербезпека", 122 - "Комп'ютерні науки", 172 - "Телекомунікації та радіотехніка" (спеціалізація "Безпека інформаційних і комунікаційних систем"), а також фахівцям, які пов'язані зі створенням, експлуатацією та захистом інформаційних систем.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов