Концептуальні засади права національної безпеки України

Концептуальні засади права національної безпеки України

153499
В наличии
Количество:
итого:
550 грн
характеристики Описание
ISBN 978-966-928-487-7 
Издательство Фенікс 
Вес 0.5 кг 
Год издания 2020 
Тираж 300 шт
Количество страниц 376 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 
Автор Богуцький П.П. 

У монографії розглянуто концептуальне вирішення загальнотеоретичною юриспруденцією засадничих питань права національної безпеки України у національній правовій системі. Досліджено питання становлення і розвитку доктрини права національної безпеки України, визначено напрям концептуалізації права національної безпеки та його методологічне обґрунтування на основі сучасних наукових підходів.

Право національної безпеки розглядається як нелінійна система, що утворюється під впливом міжнародного права на основі взаємодії з конституційним правом та іншими галузями системи права. Розкрито взаємозалежність і взаємодію права національної безпеки та військового права.

Визначено структуру, функції та принципи права національної безпеки, особливості правових комунікацій у сфері національної безпеки. Зосереджено увагу на дії права національної безпеки в умовах глобалізаційних змін і кризи світового правопорядку, на формуванні системи правового забезпечення національної безпеки та використанні міжнародно-правових засобів для захисту національних інтересів.

Для науковців, правників, практичних працівників, які здійснюють діяльність у сфері національної безпеки, усім, хто цікавиться сучасними проблемами загальнотеоретичної юриспруденції та правового забезпечення національної безпеки.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов