Корпоративна безпека. Практичний посібник

Корпоративна безпека. Практичний посібник

153673
В наличии
Количество:
итого:
400 грн
характеристики Описание
Язык украинский 
Переплет твердый 
Год издания 2021 
ISBN 978-966-97546-8-4 
Автор Когут Ю.І. 
Вес 1 кг 
Издательство SIDCON 
Тираж 300 шт
Количество страниц 460 стр

Практичний посібник підготовлений експертом з 20-ти річним стажем практики в сфері кібербезпеки та корпоративної безпеки бізнесу. У посібнику особливу увагу приділено практичним питанням кібербезпеки, корпоративної безпеки, в т.ч. безпеки цифрової економіки.

У посібнику розглядаються теоретико-прикладні проблеми й питання: управління сферою національної безпеки України; державної безпеки; воєнної безпеки; економічної безпеки; гуманітарної та екологічної безпеки; захисту державної таємниці; забезпечення безпеки суб'єктів підприємницької діяльності; інформаційної сфери і права на інформацію; інноваційної діяльності та її правових аспектів; інтелектуальної власності та права на її об'єкти.

Наведена і проаналізована теорія та практика їх «життєздатності» і захисту в умовах сьогодення України.

Даний посібник орієнтований на практиків - власників бізнесу і працівників зазначених сфер життєдіяльності суспільства, а також студентів, аспірантів, докторантів, наукових і науково-педагогічних працівників і курсантів вищих навчальних закладів, що навчаються заспеціальностями б.050100 «Маркетинг», «Менеджмент», та інших економічних спеціальностей, а також 12.125 «Кібербезпека».

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов