Креативність загальнотеоретичної юриспруденції

Креативність загальнотеоретичної юриспруденції

14413
В наличии
Количество:
итого:
320 грн
характеристики Описание
Год издания 2015 
ISBN 978-966-438-949-2 
Тип издания Монография 
Вес 0.3 кг 
Издательство Фенікс 
Тираж 300 шт
Автор Дудченко В.В., Завальнюк В.В., Оборотов Ю.М. 
Количество страниц 488 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 

У книзі, яка представлена авторським колективом кафедри теорії держави і права Національного університету «Одеська юридична академія» під керівництвом професора Ю. М. Оборотова, в рамках комплексної науково-дослідної програми Південного регіонального центру Національної академії правових наук України відображена динаміка змін у загальнотеоретичній юриспруденції як центрі креативності професійної юридичної сфери.

Евристична функція загальнотеоретичної юриспруденції показана в методологічних пошуках вчених-юристів на концептуальному та інструментальному рівнях, а також шляхом затвердження нових понять в категоріальному апараті сучасної юриспруденції.

Видання розраховане на вдосконалення мови права і затвердження сучасної парадигми правового мислення. Воно звернене до професійного юридичного середовища теоретиків і практиків і особливо стосується викладачів і студентів юридичного профілю, без творчої енергії яких неможливо уявити сталий розвиток українського права і української державності. "

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов