Запобігання корупції

Запобігання корупції

15333
Нет в наличии
характеристики Описание
Количество страниц 296 стр
Издательство Право 
Язык украинский 
Переплет твердый 
ISBN 978-966-937-628-2 
Год издания 2019 
Вес 0.4 кг 
Тип издания Учебник 
Тираж 100 шт
Автор Головкін Б.М. 

У підручнику сформовано знання про основні положення державної антикорупційної політики та законодавства у сфері протидії корупції, соціально-правову характеристику корупції та її проявів, конфлікт інтересів, механізм запобігання корупції в Україні.

Окрему увагу приділено стандартам професійної етики, фінансовому контролю, участі громадськості в заходах запобігання корупції, юридичній відповідальності за корупційні правопорушення і корупційні злочини, усуненню наслідків вчинення корупційних правопорушень.

Узагальнено міжнародні антикорупційні стандарти і кращі практики запобігання проявам корупції. Матеріал, поданий у підручнику, сприятиме формуванню компетентностей щодо застосування антикорупційного законодавства, складання антикорупційних програм і виконання заходів запобігання корупції в публічній та приватній сферах.

Для здобувачів вищої освіти, наукових, науково-педагогічних та педагогічних працівників, органів державної влади і місцевого самоврядування, громадських організацій та всіх, хто цікавиться питаннями запобігання корупції.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов