Кримінальна відповідальність за незаконне поміщення в заклад з надання психіатричної допомоги

Кримінальна відповідальність за незаконне поміщення в заклад з надання психіатричної допомоги

153319
В наличии
Количество:
итого:
250 грн
характеристики Описание
Язык украинский 
Год издания 2019 
ISBN 978-617-7692-72-9 
Издательство ТОВ "РІК-У" 
Вес 0.4 кг 
Автор Андрушко А.В. 
Тираж 300 шт
Количество страниц 228 стр
Переплет мягкий 

Монографія присвячена проблемним питанням кримінальної відповідальності за незаконне поміщення в заклад з надання психіатричної допомоги (ст. 151 КК України). Прослідковано еволюцію законодавства про кримінальну відповідальність за вказане посягання.

Висвітлено основні фактори, які обумовили встановлення кримінальної відповідальності за незаконне поміщення в заклад з надання психіатричної допомоги.

Розглянуто зарубіжний досвід регламентації кримінальної відповідальності за даний злочин. Проаналізовано об’єктивні та суб’єктивні ознаки складу злочину, передбаченого ст. 151 КК України.

Досліджено проблемні аспекти диференціації кримінальної відповідальності за незаконне поміщення в заклад з надання психіатричної допомоги, а також питання встановлення покарання за цей злочин. На підставі проведеного дослідження сформульовано пропозиції, спрямовані на вдосконалення ст. 151 КК України.

Видання може бути корисним для науковців, викладачів юридичних вищих навчальних закладів та факультетів, студентів, аспірантів, працівників правоохоронних і судових органів, усіх, кого цікавлять проблеми кримінального права.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов