Кримінальна відповідальність за незаконне проведення дослідів над людиною

Кримінальна відповідальність за незаконне проведення дослідів над людиною

13279
Нет в наличии
характеристики Описание
Переплет твердый 
Год издания 2012 
Автор Єгорова В.О., Гізімчук С.В., Куц В.М. 
ISBN 978-966-2740-10-3 
Тираж 500 шт
Количество страниц 304 стр
Издательство Право 

Монографія є комплексним дослідженням проблем соціальної обумовленості криміналізації незаконного проведення дослідів над людиною та характеристики складу цього злочину (ст. 142 КК України).

Спираючись на вітчизняні теоретико-правові здобутки та розвиток новітніх експериментальних технологій впливу на людину, автори обґрунтовують доцільність законодавчого рішення щодо встановлення кримінальної відповідальності за незаконне проведення дослідів над людиною, аналізують об'єктивній та суб'єктивні ознаки складу злочину, а також обставин, що обтяжують кримінальну відповідальність за вчинення вказаного злочину, проводять його відмежування від суміжних складів злочинів, а також на доктринальному рівні досліджують окремі питання покарання за цей злочин.

Видання адресовано науковцям, працівникам правоохоронних органів, медичним працівникам, викладачам, аспірантам й студентам вищих навчальних закладів юридичного та медичного профілю, а також широкому колу осіб, які цікавляться проблемами кримінально-правової охорони прав людини у сфері дослідницької діяльності.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов