Кримінальна відповідальність за посягання на територіальну цілісність і недоторканність України

Кримінальна відповідальність за посягання на територіальну цілісність і недоторканність України

13505
Нет в наличии
характеристики Описание
Издательство Право 
Год издания 2016 
Автор Рубащенко М.А. 
ISBN 978-966-937-077-8 
Тираж 300 шт
Количество страниц 288 стр
Переплет мягкий 

У монографії досліджені проблеми кримінальної відповідальності за посягання на територіальну цілісність і недоторканність України (ст. 110 КК): підстава відповідальності (усі елементи та ознаки складу цього злочину – об’єкт, об’єктивна сторона, суб’єктивна сторона, суб’єкт злочину) та критерії, що визначають ступінь суспільної небезпечності злочинних дій; системні зв’язки ст. 110 КК з іншими статтями КК (зокрема із статтями 109, 1102, 161, 436 та 437 КК); питання кваліфікації цього злочину, а також диференціація відповідальності.
Сформульовані науково обґрунтовані пропозиції з удосконалення закону про кримінальну відповідальність у цій частині. Здійснено аналіз судової практики та подані рекомендації щодо правильної кваліфікації досліджуваного злочину.
Видання адресоване правникам-науковцям і практикам, викладачам, аспірантам, студентам вищих юридичних навчальних закладів, а також усім, хто цікавиться проблематикою кримінальної відповідальності за посягання на територіальну цілісність і недоторканність України.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов