Кримінальна відповідальність за військові злочини за кримінальним правом України

Кримінальна відповідальність за військові злочини за кримінальним правом України

15122
Нет в наличии
характеристики Описание
Переплет твердый 
ISBN 978‑966‑937-488-2 
Год издания 2018 
Вес 0.2 кг 
Тип издания Монография 
Тираж 100 шт
Автор Харитонов С.О. 
Количество страниц 328 стр
Издательство Право 
Язык украинский 

Монографія присвячена дослідженню проблем кримінальної відповідальності за злочини проти порядку несення військової служби за кримінальним законодавством України. Розглянуті теоретичні й методологічні засади кримінальної відповідальності за військові злочини, проведений історико-порівняльний дискурс та визначена соціальна обумовленість кримінальної відповідальності за ці злочини.

Здійснене теоретичне узагальнення і запропоноване нове вирішення питань понять «військовий злочин» та «склад військового злочину». Визначена система військових злочинів та її місце в системі Кримінального кодексу України. розглянуті спірні питання кваліфікації військових злочинів та особливості застосування покарання.

Для науковців, викладачів, аспірантів, ад’юнктів, студентів, курсантів юридичних вищих навчальних закладів, вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів, юристів-практиків, військовослужбовців, народних депутатів України, працівників державного апарату, а також усіх, хто цікавиться проблемами кримінальної відповідальності за кримінальним законодавством України.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов