Кримінально-правова ідеологія: філософсько-правове дослідження

Кримінально-правова ідеологія: філософсько-правове дослідження

152793
Нет в наличии
характеристики Описание
Год издания 2019 
Вес 0.6 кг 
Автор Коломієць Ю.Ю. 
Тираж 300 шт
Количество страниц 467 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 
Тип издания Монография 
ISBN 978-966-2336-19-1 

Монографія присвячена кримінально-правовій ідеології, яка поряд з філософією, політикою, релігією, мораллю, наукою та мистецтвом формує ідеї, в яких усвідомлюється і оцінюється ставлення людей до навколишньої дійсності. На підставі філософсько-правового дослідження складних соціально-економічних та політичних проблем сучасності обґрунтовується зв'язок кримінально-правової ідеології з іншими видами ідеологій; висвітлюється процес історичного розвитку кримінально-правової ідеології та взаємозв'язок філософських, релігійних, наукових, естетичних, етичних, правових, політичних, економічних, соціологічних ідей, які вплинули на її становлення; формулюються ідеологічно-обґрунтовані пропозиції щодо вдосконалення кримінального законодавства України.

Монографія розрахована на науковців, викладачів, юристів-практиків, аспірантів, студентів та всіх тих, хто цікавиться ідеями, що лежать в основі кримінального права.

На ХХ загальнонаціональному конкурсі "Українська мова - мова єднання" автор монографії "Кримінально-правова ідеологія: філософсько-правове дослідження" - Коломієць Юлія отримала Диплом лауреата конкурсу у номінації "Пошук. Істина. Наука"

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов