Кримінально-правова протидія самоправству

Кримінально-правова протидія самоправству

153830
В наличии
Количество:
итого:
200 грн
характеристики Описание
Переплет мягкий 
Язык украинский 
Издательство Алерта 
ISBN 978-617-566-678-4 
Год издания 2021 
Вес 0.3 кг 
Автор Пилипенко І.В. 
Тираж 300 шт
Количество страниц 300 стр

У монографії висвітлено проблеми кримінально-правової протидії самоправству в Україні. У роботі проаналізовано зарубіжний досвід протидії самоправству, а також розглянуто підстави, що послугували криміналізації цього явища в Україні.

Надано кримінально-правову характеристику ознакам складу цього кримінального правопорушення та приділено увагу проблемам кримінально-правової кваліфікації самоправства, зокрема, питанням його відмежування від інших кримінальних правопорушень.

Запропоновано авторський підхід до вирішення проблем кваліфікації, що виникають під час застосування статті 356 Кримінального кодексу України.

З урахуванням отриманих у ході дослідження результатів, з метою вдосконалення законодавства розроблено пропозиції щодо змін до Кримінального кодексу України та Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Видання розроблене для науковців, прокурорів, слідчих та суддів, законодавців, наукових та науково-педагогічних працівників, аспірантів і студентів вищих навчальних юридичних закладів.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов