Кримінологічна характеристика та запобігання злочинності у прикордонних регіонах Причорномор'я материкової України
новинка

Кримінологічна характеристика та запобігання злочинності у прикордонних регіонах Причорномор'я материкової України

15227
В наличии
Количество:
итого:
320 грн
характеристики Описание
Год издания 2019 
Тираж 300 шт
Автор Бабенко А.М., Конопельський В.Я., Чекмарьова І.М. 
Количество страниц 264 стр
Издательство Право 
Язык украинский 
Переплет твердый 
ISBN 978-966-937-623-7 
Тип издания Монография 
Вес 0.4 кг 

Монографія висвітлює комплекс теоретичних, методологічних та практичних проблем кримінологічної характеристики та запобігання злочинності у прикордонних регіонах Причорномор’я материкової України. У роботі представлено результати аналізу становлення та розвитку регіонального напряму досліджень у кримінології. Запропоновано методик дослідження регіональних особливостей злочинності у прикордонних регіонах та факторів, що на неї впливають на регіональному рівні.

Представлені результати кримінологічного аналізу злочинності та її детермінації у прикордонних регіонах Причорномор’я материкової України. Визначено специфіку кримінологічної характеристики осіб, які вчинили злочини в цих регіонах. Розглянуто актуальні проблеми побудови ефективної регіональної системи запобігання злочинності з урахуванням особливостей криміногенної обстановки у прикордонних регіонах Причорномор’я материкової України.

Монографія підготовлена таким чином, щоб її результати могли використовувати заклади вищої освіти, які застосовують у навчальному процесі інноваційні та дистанційні навчальні технології. Видання адресовано науковцям, працівникам правоохоронних і судових органів, викладачам, аспірантам і студентам юридичних факультетів закладів вищої освіти та широкому колу осіб, які цікавляться проблемами запобігання злочинності у данних регіонах.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов