Кримінологічна характеристика та запобігання злочинності у прикордонних регіонах Причорномор'я материкової України

Кримінологічна характеристика та запобігання злочинності у прикордонних регіонах Причорномор'я материкової України

15227
В наличии
Количество:
итого:
320 грн
характеристики Описание
ISBN 978-966-937-623-7 
Тип издания Монография 
Вес 0.4 кг 
Год издания 2019 
Тираж 300 шт
Автор Бабенко А.М., Конопельський В.Я., Чекмарьова І.М. 
Количество страниц 264 стр
Издательство Право 
Язык украинский 
Переплет твердый 

Монографія висвітлює комплекс теоретичних, методологічних та практичних проблем кримінологічної характеристики та запобігання злочинності у прикордонних регіонах Причорномор’я материкової України. У роботі представлено результати аналізу становлення та розвитку регіонального напряму досліджень у кримінології. Запропоновано методик дослідження регіональних особливостей злочинності у прикордонних регіонах та факторів, що на неї впливають на регіональному рівні.

Представлені результати кримінологічного аналізу злочинності та її детермінації у прикордонних регіонах Причорномор’я материкової України. Визначено специфіку кримінологічної характеристики осіб, які вчинили злочини в цих регіонах. Розглянуто актуальні проблеми побудови ефективної регіональної системи запобігання злочинності з урахуванням особливостей криміногенної обстановки у прикордонних регіонах Причорномор’я материкової України.

Монографія підготовлена таким чином, щоб її результати могли використовувати заклади вищої освіти, які застосовують у навчальному процесі інноваційні та дистанційні навчальні технології. Видання адресовано науковцям, працівникам правоохоронних і судових органів, викладачам, аспірантам і студентам юридичних факультетів закладів вищої освіти та широкому колу осіб, які цікавляться проблемами запобігання злочинності у данних регіонах.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов