Кримінологія. Підручник. Видання 2-ге

Кримінологія. Підручник. Видання 2-ге

13600
Нет в наличии
характеристики Описание
Количество страниц 416 стр
Издательство Право 
Переплет твердый 
Год издания 2018 
Автор Бабенко А.М., Бусол О. Ю. 
ISBN 978-966-937-443-1 
Тираж 100 шт

Підручник (Гриф МОН України), видання 2-ге, перер. та доповнене.

У підручнику, підготовленому науковцями ВНЗ «Національна академія управління», Інституту держави і права імені В. М. Корецького НАН України, Академії Державної пенітенціарної служби, Національного університету «Одеська юридична академія», Одеського державного університету внутрішніх справ, НТУУ «КПІ», Адміністрації Державної прикордонної служби України, Інституту зарубіжного та міжнародного кримінального права ім. Макса Планка (Німеччина), розглядаються предмет та зміст кримінології як науки, історія становлення кримінології в Україні, методика кримінологічних досліджень, механізм злочинної поведінки, кількісні та якісні характеристики злочинності в Україні кінця ХХ – початку ХХІ ст.

Розкриваються зміст запобігання та протидії злочинності, протидія їй на регіональних рівнях та у сфері національної безпеки України.

Визначаються особливості окремих видів злочинності, в тому числі корисливої, насильницької, з необережності, корупційної, у сфері екології, військовій сфері, злочинність мігрантів тощо, заходи протидії їй з урахуванням кримінологічних рекомендацій, оновленого законодавства та досвіду в протидії злочинності як вітчизняних, так і закордонних фахівців. Друге видання підручника підготовлено таким чином, щоб його могли використовувати вищі заклади освіти, які застосовують у навчальному процесі дистанційні навчальні технології.

Для бакалаврів, магістрантів, здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти, докторів філософії права та викладачів вищих закладів освіти юридичних та економічних спеціальностей, соціологів, політологів, психологів, а також осіб, які цікавляться проблемами злочинності та кримінології.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов