Культура і закон - у протидії злу

Культура і закон - у протидії злу

153166
Нет в наличии
характеристики Описание
Год издания 2008 
ISBN 978-966-326-281-9 
Тип издания Монография 
Вес 0.3 кг 
Издательство Атіка 
Тираж 300 шт
Автор Костенко О.М. 
Количество страниц 352 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 

Читачам пропонується розроблена автором теорія універсального натуралізму для вирішення актуальних проблем сучасності. На основі цієї теорії подасться оригінальна інтерпретація соціальних феноменів і, виходячи з цього,- новий, а саме натуралістичний спосіб вирішення проблем соціальних наук (зокрема юриспруденції).

Формулюється нова доктрина для утвердження такого соціального порядку, який забезпечував би права і свободи людини. Вона засновується на формулі: «З культурою - в голові і законом - в руках!». Подані як свого роду науково-публіцистичні нариси (есе), вони адресовані читачам, яких хвилюють актуальні проблеми сучасності.

Книга, презентуючи нову доктрину протидії злу, засновану на принципі соціального натуралізму, може бути використана не лише як джерело ідей для забезпечення соціального порядку, і, зокрема, для розвитку юриспруденції, що є основою правопорядку, а й як посібник для формування соціальної (в тому числі політичної, економічної, правової, моральної, релігійної, наукової тощо) культури громадян - основи нової Україн

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов