Курс адміністративного права України

Курс адміністративного права України

14987
В наличии
Количество:
итого:
500 грн
характеристики Описание
Год издания 2018 
Вес 2.5 кг 
Тип издания Учебник 
Тираж 300 шт
Автор Кузьменко О.В. 
Количество страниц 904 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 
Издательство Юрінком Iнтер 
ISBN 978-966-667-718-4 

У підручнику висвітлено актуальні питання курсу адміністративного права. Вивчається складний комплекс теоретичних положень, правових інститутів і нормативного матеріалу щодо регламентації відносин адміністративних зобов’язань у виконавчо-розпорядчій діяльності публічної адміністрації.

У 3-му виданні враховані зміни законодавства, що відбулися за останні роки в нашій державі. Адміністративне право розглядається як галузь, що регулює діяльність публічної адміністрації щодо задоволення інтересів суспільства і громадян у процесі публічного управління, надання адміністративних послуг тощо.

Розкриваються зміст адміністративно-правових норм та відносин, структура та призначення публічної адміністрації, форми і методи її діяльності, проходження публічної служби, забезпечення законності. Висвітлені питання адміністративного процесу, а також адміністративної відповідальності, а також особливості публічного адміністрування в окремих сферах.

Підручник призначений для викладачів, аспірантів, ад’юнктів, магістрів, студентів та слухачів юридичних навчальних закладів і факультетів України.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов