Ліга Націй у розвитку міжнародного права

Ліга Націй у розвитку міжнародного права

13677
Нет в наличии
характеристики Описание
Год издания 2011 
ISBN 978-966-438-444-2 
Издательство Фенікс 
Вес 1 кг 
Автор Колісніченко К.С. 
Тираж 500 шт
Количество страниц 234 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 

Монографія присвячена дослідженню місця і ролі Ліги Націй у розвитку міжнародного права з урахуванням нових тенденцій періодизації його історії, які сформувалися у сучасній вітчизняній науці. Проведено макроаналіз розвитку міжнародного права у період існування першої міжнародної міжурядової організації з підтримання миру та безпеки Ліги Націй з точки зору еволюції універсального міжнародного правопорядку - досліджуються міжнародно-правові передумови, основи, механізми та особливості створення, існування та підтримання міжнародного правопорядку конкретно-історичної доби.

Висвітлені теоретичні та практичні засади прогресивного розвитку деяких норм та інститутів міжнародного права в умовах Ліги Націй, причому увага фокусується на інститутах заборони агресії, роззброєння та колективної безпеки, а також на міжнародно-правових аспектах прав людини та вирішення міжнародних економічних питань в рамках універсального правопорядку тих часів.

Книга розраховна на науковців, викладачів, аспірантів, студентів та усіх, хто цікавиться проблемами історії міжнародного права.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов