Методика виявлення прихованої інформації у поліграфних дослідженнях
новинка

Методика виявлення прихованої інформації у поліграфних дослідженнях

5397
Нет в наличии
характеристики Описание
Переплет твердый 
Издательство Алерта 
ISBN 978-617-566-772-9 
Тип издания Монография 
Вес 0.5 кг 
Год издания 2023 
Тираж 100 шт
Автор Морозова Т.Р. 
Количество страниц 472 стр
Язык украинский 

Монографія видатної української поліграфологині Т.Р. Морозової «Методика виявлення прихованої інформації у поліграфних дослідженнях» містить систематизований виклад всебічного аналізу означеної методики, розкриває її сутність, історичну ґенезу та сучасний стан.

Показує її переваги над іншими підходами, що існують у поліграфології. Поруч із теоретичними викладками монографія має виразний практичний нахил. Кожне твердження авторки підкріплене наведенням фабули, опитувальниками, тестами та поліграмами. Науковій праці притаманні ґрунтовність змісту, послідовність, ясність, точність та водночас простота і доступність для сприйняття.

Формулювання визначень, понять, правил, ідей відрізняються чіткістю. Монографія прекрасно ілюстрована практичними матеріалами. Українські поліграфологи отримали добротний науково-практичний і навчальний матеріал, який базується на здобутках вітчизняної поліграфології, великому практичному, експертному, науковому і педагогічному досвіді авторки.

Монографія стане важливим доповненням до підручника «Поліграфологія» Т.Р. Морозової та буде надзвичайно корисною для підготовки молодих спеціалістів і поглиблення знань досвідчених фахівців.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов