Міжнародне гуманітарне право. Довідник для журналістів.

Міжнародне гуманітарне право. Довідник для журналістів.

13756
В наличии
Количество:
итого:
70 грн
характеристики Описание
Год издания 2015 
Автор Короткий Т.Р., Хендель Н.В., Гнатовський М.М. 
ISBN 978-966-438-928-7 
Тираж 100 шт
Издательство Фенікс 
Количество страниц 92 стр
Переплет мягкий 

Друге видання Довідника з міжнародного гуманітарного права для журналістів містить основні поняття та положення міжнародного гуманітарного права у системному викладі, перелік конвенційних джерел міжнародного гуманітарного права, витяги з Женевських конвенцій від 12 серпня 1949 р. та Додаткових протколів до них від 8 червня 1977 р., що стосуються правового положення та захисту журналістів у період збройних конфліктів. У Довідник включені Резолюція 1738 (2006) Ради Безпеки ООН від 23 грудня 2006 р. та Декларація про безпеку журналістів і працівників засобів масової інформації в ситуаціях збройного конфлікту.
Проведено доктринальний аналіз правового положення та міжнародно-правового захисту журналістів у період збройних конфліктів. Приведені деякі механізми захисту журналістів у період збройних конфліктів.
Додатково приведені інформаційні дані з міжнародного гуманітарного права з посиланнями на спеціальну літературу та Інтернет-ресурси.
Видання підготовлено при підтримці Фонду підтримки фундаментальних досліджень.
Довідник призначений для журналістів та співробітників ЗМІ. Видання може бути корисним для осіб, які мають знати та виконувати міжнародне гуманітарне право.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов