Міжнародне право охорони культурних цінностей та його імплементація у внутрішньому праві України

Міжнародне право охорони культурних цінностей та його імплементація у внутрішньому праві України

153089
В наличии
Количество:
итого:
650 грн
характеристики Описание
Год издания 2013 
ISBN 978-617-7039-02-9 
Тип издания Монография 
Вес 0.3 кг 
Автор Акуленко В.І. 
Тираж 300 шт
Количество страниц 608 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 

У монографії висвітлюються актуальні проблеми міжнародно-правового регулювання відносин у сфері охорони і використання культурних цінностей.

Досліджено і проаналізовано теорію та історію становлення міжнародно-правових звичаїв, прийняття Пакту Реріха, розвитку системи принципів і норм міжнародного права охорони культурних цінностей як нової галузі сучасного міжнародного права. Системно висвітлено структуру міжнародного права охорони культурних цінностей, міжнародну інституційну систему, правову природу і міждержавну практику повернення і реституції музейних експонатів, бібліотечних та архівних матеріалів, втрачених і незаконно переміщених з території України під час перебування її в складі Російської імперії та СРСР, а також пограбованих і вивезених гітлерівською Німеччиною та її союзниками у роки Другої світової війни, розкрито проблемні аспекти співіснування і співвідношення норм міжнародного права і міжнародної моралі у реституційній сфері.

Значну увагу приділено визначенню міжнародно-правової позиції України, концептуальним положенням її міжнародних договорів у досліджуваній сфері, а також особливостям процесу імплементації їх норм у внутрішній правопорядок.

Для науковців, юристів-міжнародників, працівників державних установ, музеїв, бібліотек, архівів і всіх, хто цікавиться питаннями охорони та використання, повернення і реституції культурних цінностей.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов