Міжнародне приватне (колізійне) право України: правосуб’єктність осіб (теоретико-методологічні аспекти)

Міжнародне приватне (колізійне) право України: правосуб’єктність осіб (теоретико-методологічні аспекти)

13828
В наличии
Количество:
итого:
350 грн
характеристики Описание
Переплет твердый 
Автор Баймуратов М.О. 
ISBN 978-966-438-184-7 
Год издания 2009 
Вес 0.5 кг 
Издательство Фенікс 
Тираж 500 шт
Количество страниц 252 стр
Язык украинский 

У монографії досліджуються актуальні аксіологічні та телеологічні домінанти міжнародного приватного права (його місце в системі права України, співвідношення міжнародного приватного та міжнародного публічного права), проблеми аксіології та архітектоніки правосуб’єктності осіб, особливості становлення та регулювання правосуб’єктності фізичних та юридичних осіб у колізійному праві України.

Науково-теоретичною основою дослідження правового регулювання правосубєктності осіб стали праці таких представників юридичної науки та теоретиків права як С.С. Алексеев, Л.П. Онуфриева, С.Н. Братусь, Б.К. Бегічев, М.О. Баймуратов, М.М. Богуславский, Я.Р. Веберс, Н.В. Вітрук, В.А. Дозорцев, Е.М. Ворожейкін, В.П. Грибанов, Д.М. Генкін, О.С. Йоффе, С.Ф. Кечекьян, О.А. Красавчиков, та інш.

Аналіз цих досліджень є базовим для визначення поняття правосубєктності, її структурних елементів та є підгрунтям для подальших розвідок поняття правосубєктності в колізійному праві України.

Емпіричною базою дослідження є нормативно-правові акти України та законодавство ряду зарубіжних країн, матеріали судової практики, міжнародні договори.

Новизна одержаних результатів полягає у комплексному дослідженні правосубєктності субєктів приватноправових відносин, а особливо відносин ускладнених "іноземним елементом", вивчені нових структурних елементів змісту правосубєктності учасників міжнародних цивільних та інших приватних правовідносин, визначенні тенденцій розвитку законодавчого регулювання правового статусу учасників правових відносин.

Висновки і пропозиції, зроблені в роботі з проблем правосубєктності окремих учасників цивільних правовідносин різних правопорядків, можуть бути використані в процесі вдосконалення чинного законодавства України і правозастосовчої практики, у наукових дослідженнях, у навчальному процессі при викладанні курсів теорії держави і права, цивільного права, міжнародного публічного та міжнародного приватного права.

Для студентів, аспірантів і викладачів юридичних академій, ВНЗ, факультетів і училищ, державних службовців та службовців органів місцевого самоврядування, фахівців в сфері міжнародного приватного права та учасників зовнішньоекономічної діяльності, а також для всіх, хто цікавиться проблематикою міжнародного публічного та міжнародного приватного права. Збірка розрахована на всіх, хто вивчає сучасне релігієзнавство, чи взагалі цікавиться сучасною релігієзнавчою думкою.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов