Міжнародне приватне право. Підручник. Видання 8-ме

Міжнародне приватне право. Підручник. Видання 8-ме

154077
Нет в наличии
характеристики Описание
Издательство Алерта 
ISBN 978-617-566-692-0 
Автор Фединяк Г.С., Фединяк Л.С. 
Вес 0.3 кг 
Тираж 300 шт
Год издания 2021 
Количество страниц 524 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 

Підручник охоплює всі традиційні теми курсу «Міжнародне приватне право». Вони розділені на Загальну та Особливу частини. Підручник викладено у класичному стилі подачі матеріалу. Чимало місця відведено аналізу правового статусу фізичних та юридичних осіб, правовому регулюванню зобов’язань у міжнародному приватному праві, трудових правовідносин, шлюбно-сімейних, спадкових. Матеріал, що стосується міжнародного цивільного процесу, допоможе з’ясувати засади процесуального статусу іноземних суб’єктів права, оволодіти знаннями про міжнародну підсудність, визнання та виконання іноземних судових рішень.

Підручник містить тести з курсу «Міжнародне приватне право», які можуть бути використані викладачем для форми звітності студента (залік, екзамен), так і студентом для самоперевірки.

Матеріал цього навчального видання викладено на основі аналізу наукових джерел, законодавства й правозастосувальної практики України та інших держав станом на 1 вересня 2021 р.

Для студентів юридичних факультетів і факультетів міжнародних відносин, аспірантів, викладачів, практичних працівників у сфері юриспруденції.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов