Міжнародне приватне право. Підручник. Видання 8-ме
новинка

Міжнародне приватне право. Підручник. Видання 8-ме

154077
В наличии
Количество:
итого:
400 грн
характеристики Описание
Тираж 300 шт
Год издания 2021 
Количество страниц 524 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 
Издательство Алерта 
ISBN 978-617-566-692-0 
Автор Фединяк Г.С., Фединяк Л.С. 
Вес 0.3 кг 

Підручник охоплює всі традиційні теми курсу «Міжнародне приватне право». Вони розділені на Загальну та Особливу частини. Підручник викладено у класичному стилі подачі матеріалу. Чимало місця відведено аналізу правового статусу фізичних та юридичних осіб, правовому регулюванню зобов’язань у міжнародному приватному праві, трудових правовідносин, шлюбно-сімейних, спадкових. Матеріал, що стосується міжнародного цивільного процесу, допоможе з’ясувати засади процесуального статусу іноземних суб’єктів права, оволодіти знаннями про міжнародну підсудність, визнання та виконання іноземних судових рішень.

Підручник містить тести з курсу «Міжнародне приватне право», які можуть бути використані викладачем для форми звітності студента (залік, екзамен), так і студентом для самоперевірки.

Матеріал цього навчального видання викладено на основі аналізу наукових джерел, законодавства й правозастосувальної практики України та інших держав станом на 1 вересня 2021 р.

Для студентів юридичних факультетів і факультетів міжнародних відносин, аспірантів, викладачів, практичних працівників у сфері юриспруденції.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов