Міжнародне приватне право. Підручник

Міжнародне приватне право. Підручник

13847
Нет в наличии
характеристики Описание
Тираж 300 шт
Автор Фединяк Г.С., Фединяк Л.С. 
Количество страниц 504 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 
Год издания 2017 
ISBN 978-617-566-433-9 
Издательство Алерта 
Вес 0.5 кг 
Тип издания Учебник 

Підручник охоплює всі традиційні теми курсу «Міжнародне приватне право». Деякі теми, зважаючи на їх особливу витребуваність, подано розширено. Йдеться, зокрема, про розділи, присвячені правовому регулюванню трудових і спадкових відносин з іноземним елементом. Звернено увагу на нові для міжнародного приватного права України питання правового статусу біженців та осіб, які потребують додаткового чи тимчасового захисту.

Стосовно юридичних осіб крім традиційних питань розглянуто питання про перенесення юридичної особи. Увага читача звернена на окремі актуальні зобов’язання: договори міжнародної купівлі-продажу товарів, концесії, комерційної концесії, розподілу продукції, міжнародного туризму.

Матеріал підручника викладено на основі аналізу наукових джерел, законодавства й правозастосувальної практики України та інших держав станом на 1 липня 2017 р. Підручник містить тести з курсу «Міжнародне приватне право».

Для студентів юридичних факультетів і факультетів міжнародних відносин, аспірантів, викладачів, практичних працівників у сфері юриспруденції.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов