Міжнародне публічне право. Том 1. Основи теорії. У двох томах
новинка

Міжнародне публічне право. Том 1. Основи теорії. У двох томах

15120
Нет в наличии
характеристики Описание
Издательство Право 
Язык украинский 
Переплет твердый 
ISBN 978-966-937-479-0 
Год издания 2019 
Вес 0.7 кг 
Тип издания Учебник 
Тираж 100 шт
Автор Мицик В.В. 
Количество страниц 416 стр

У томі 1 підручника з позицій сучасної науки міжнародного права ХХI століття висвітлено загальнотеоретичні питання міжнародного права, історія його становлення, поняття, юридична природа та характерні особливості.

Розглянуто теми суб’єктів, джерел і основних принципів міжнародного права. Приділено увагу питанням визнання і правонаступництва в міжнародному праві, розкрито актуальні проблеми сучасної міжнародної юриспруденції. Висвітлено питання міжнародної відповідальності держав за протиправні діяння, міжнародно-правових санкцій та контрзаходів.

За підготовки підручника широко використовувалися міжнародно-правові та національно-правові акти. Підготовлено відповідно до вимог освітньої програми «Міжнародне право» за спеціальністю 293 «Міжнародне право», галузь знань 29 «Міжнародні відносини», освітньо-кваліфікаційний рівень «бакалавр» та підготовки до Єдиного фахового вступного випробування з права для вступу на магістерські програми за спеціальністю 081 «Право» та 293 «Міжнародне право».

Для бакалаврів, магістрантів, аспірантів та викладачів юридичних закладів вищої освіти і юридичних факультетів, а також осіб, які цікавляться питаннями міжнародного права.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов