Міжнародні правові стандарти в конституційному праві України: питання історії, теорії і практики становлення, сприйняття та застосування
новинка

Міжнародні правові стандарти в конституційному праві України: питання історії, теорії і практики становлення, сприйняття та застосування

154057
В наличии
Количество:
итого:
380 грн
характеристики Описание
Автор Баймуратов М.О., Мартиновський Д.П. 
ISBN 978-966-928-693-2 
Издательство Фенікс 
Вес 0.2 кг 
Год издания 2021 
Тираж 300 шт
Количество страниц 284 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 

Монографію присвячено дослідженню ролі феноменології міжнародних правових стандартів у конституційному праві України, історії, теорії і практиці їх сприйняття та застосування.

Досліджено поняття, дефінітивну та видову характеристику міжнародних правових стандартів в контекстуалнації історико-правових, еволюційних і понятійних аспектів їх становлення, легалізації й розвитку. Визначено ознаки міжнародних правових стандартів, за якими їх ідентифікують в рамках міжнародного публічного права та конституційного права держав.

Розглянуто механізм запозичення міжнародних правових стандартів в сфері прав і свобод людини в конституційне право України. Проаналізовано міжнародні правові стандарти у сфері формування та функціонування органів державної влади та місцевого самоврядування.

Рекомендовано для студентів, аспірантів, викладачів, державних службовців та службовців органів місцевого самоврядування, а також для всіх, хто цікавиться актуальними питаннями становлення, сприйняття га застосування міжнародних правових стандартів в правовій системі України.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов