Міжнародний комерційний арбітражний суд: відповідність сьогоденню

Міжнародний комерційний арбітражний суд: відповідність сьогоденню

15214
Нет в наличии
характеристики Описание
Год издания 2013 
ISBN 978-966-7509-98-9 
Тип издания Сборник статей 
Вес 0.4 кг 
Издательство Редакція журналу "Право України" 
Тираж 300 шт
Автор Крупчан О.Д. 
Количество страниц 360 стр
Переплет мягкий 
Язык украинский 

Здійснено теоретичне порівняльно-правове дослідження проблем організації та діяльності Міжнародного комерційного арбітражного суду. Обгрунтовано загальні засади діяльності Міжнародного комерційного арбітражного суду, та проведено ретроспективний переклад національних законів і міжнародних конвенцій про Міжнародний комерційний арбітраж.

З’ясовано стан та перспективи розвитку міжнародного комерційного арбітражу в Україні. Визначено основні теорії правової природи міжнародного комерційного арбітражу загалом та їх особливості в праві України, порядок оспорювання компетенції складу арбітражу при вирішенні спорів у міжнародній торгівлі, поняття та форми арбітражної угоди, а також особливості виконання рішень міжнародного комерційного арбітражу в Україні. Викладено пропозиції щодо удосконалення чинного законодавства та практики його застосування із зазначеної тематики.

Для наукових працівників, викладачів, аспірантів та студентів юридичних вишів, а також для широкого кола юристів-практиків, адвокатів, практичних працівників правоохоронних органів, всіх, хто цікавиться проблемами захисту приватних прав осіб.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов