Міжнародний захист прав людини

Міжнародний захист прав людини

15211
Нет в наличии
характеристики Описание
Язык украинский 
ISBN 978-966-937-614-5 
Тип издания Учебное пособие 
Вес 0.4 кг 
Год издания 2019 
Тираж 500 шт
Автор Сироїд Т.Л., Фоміна Л.О. 
Количество страниц 310 стр
Переплет мягкий 
Издательство Право 

У навчальному посібнику висвітлено становлення та розвиток інституту міжнародного захисту прав людини на універсальному і регіональному рівнях;

Розкрито обсяг тскладові основних прав людини (право на життя, право на свободу та особисту недоторканність, свободу думки, совісті та релігії, свободу зібрань та об’єднання та ін.);

Зосереджено увагу на ключових питаннях щодо правової та інституційної основи захисту таких категорій осіб, як діти, жінки, біженці, вимушені переселенці, особи, позбавлені волі, та ін.

Приділено увагу спеціалізованим органам та інституціям універсального і регіонального рівня, до компетенції яких віднесено захист прав означених категорій осіб; детально і змістовно розкрито процедури розгляду скарг статутних і договірних органів.

Проаналізовано практику Європейського суду з прав людини щодо розгляду конкретних справ та акцентовано увагу на значенні прийнятих ним рішень.

Розрахований для студентів, аспірантів, викладачів закладів вищої освіти, науковців, а також усіх, хто цікавиться питаннями захисту прав людини.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов