Міжнародно-правове регулювання судноплавного використання міжнародних рік

Міжнародно-правове регулювання судноплавного використання міжнародних рік

13884
Нет в наличии
характеристики Описание
Издательство Ліра-К 
Тираж 100 шт
Автор Самойленко Є.А. 
Количество страниц 266 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 
Год издания 2017 
ISBN 978-617-7507-21-4 
Тип издания Монография 
Вес 1 кг 

Монографія присвячена проблемам міжнародно-правової регламентації судноплавства на міжнародних ріках. Визначається поняття міжнародної ріки та його співвідношення із суміжними категоріями міжнародного права, характеризуються критерії міжнародної ріки, розкривається юридична природа права річкового проходу, досліджується типова структура міжнародно-правового режиму річкового судноплавства.

Детально аналізується механізм міжнародно- правового регулювання судноплавного використання міжнародних рік. Розкриваються сутність і специфічні риси віденської та барселонської конфігурацій міжнародного річкового права. На їх основі систематизується договірна практика держав, спрямована на регламентацію річкового судноплавства. Висвітлюються підходи до імплементації механізму міжнародно-правового регулювання судноплавства на міжнародних ріках. Обґрунтовано пропозиції щодо внесення змін та доповнень до чинних міжнародних угод, а також прийняття нових конвенцій в даній сфері.

Для юристів-міжнародників, політологів, викладачів та студентів юридичних вищих навчальних закладів, а також для всіх, хто цікавиться питаннями міжнародного права та міжнародних відносин.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов