Міжнародно-правове регулювання використання та охорони транскордонних прісних вод

Міжнародно-правове регулювання використання та охорони транскордонних прісних вод

14983
В наличии
Количество:
итого:
850 грн
характеристики Описание
ISBN 978-966-2399-53-0 
Тип издания Монография 
Вес 2.5 кг 
Издательство Стилос 
Тираж 300 шт
Автор Кулько А.В. 
Количество страниц 735 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 
Год издания 2018 

Монографія є комплексним дослідженням універсальних, регіональних, субрегіональних та локальних (басейнових) міжнародно-правових механізмів регулювання відносин держав у сфері використання і охорони транскордонних прісних вод.

При підготовці монографії опрацьовано значний масив міжнародно-правових актів та доктринальних джерел. Розкрито сутність міжнародного права транскордонних прісних вод і з’ясовано його місце в системі міжнародного права.

Виявлено особливості, сучасні тенденції та проблеми міжнародно-правового регулювання відносин держав з таких питань, як право на воду та право на санітарію як права людини, судноплавство на внутрішніх водних шляхах міжнародного значення, несудноплавне використання транскордонних поверхневих прісноводних об’єктів, поводження з транскордонними підземними водами, захист, збереження та відновлення водних ресурсів.

Досліджено досвід застосування міжнародних договорів, присвячених цим питанням, та функціонування міжнародних організацій, які опікуються проблемами використання й охорони транскордонних прісних вод.

Розгляд прикладів з усіх регіонів світу дав автору змогу виробити пропозиції щодо удосконалення інституційних та договірних механізмів регулювання міждержавного співробітництва стосовно транскордонних прісних вод.

Монографія розрахована на юристів, науковців, дипломатів та всіх, хто цікавиться тематикою використання й охорони природних ресурсів.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов