Міжнародно-правовий механізм протидії проявам актів насильства у водах Світового океану

Міжнародно-правовий механізм протидії проявам актів насильства у водах Світового океану

13675
Нет в наличии
характеристики Описание
Автор Панфілова Ю.М. 
ISBN 978-966-438-590-6 
Тираж 300 шт
Количество страниц 216 стр
Переплет твердый 
Год издания 2012 
Издательство Фенікс 

Монографія присвячена актуальним теоретичним та практичним питанням боротьби з актами насильства, які вчинюються у водах Світового океану. На основі аналізу широкого кола міжнародно-правових документів, показано розвиток питань боротьби з піратством та морським тероризмом. Розглянуто теоретико-методологічні особливості норм міжнародного морського права у сфері боротьби з актами насильства, які здійснюються у водах Світового океану. Досліджено теоретичні та практичні питання, пов'язані з імплементацією міжнародних угод у сфері боротьби з піратством та морським тероризмом у законодавство України.
Мета та наукова спрямованість даної роботи полягають у теоретичному опрацюванні правових питань міжнародного співробітництва у сфері боротьбі з актами насильства у водах Світового океану, а також участь України в такому співробітництві. Практичне значення цього дослідження полягає у можливості розвязання теоретичних та практичних проблем в удосконаленні міжнародно-правового механізму боротьби з актами насильства у водах Світового океану.
Книга розрахована на науковців, викладачів, аспірантів, студентів та усіх, хто цікавиться проблемами міжнародного морського права.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов