Міські сирітські суди в Україні : історико-правове дослідження

Міські сирітські суди в Україні : історико-правове дослідження

12917
В наличии
Количество:
итого:
180 грн
характеристики Описание
Количество страниц 352 стр
Переплет мягкий 
Год издания 2013 
Издательство Інститут держави і права ім. В.М. Корецького НАН України 
Автор Малишев О.О. 
ISBN 978-617-7069-04-0 
Тираж 100 шт

Монографія с комплексним історико-правовим дослідженням міських сирітських судів в Україні - органів опіки і піклування, запроваджених у Російській імперії наприкінці XVIII ст., що здійснювали провадження опікунських справ міщан, купців, особистих дворян, селян, які проживали в містах, та різночинців.
Коротко проаналізовано наявні дані щодо історії органів опіки і піклування на українських землях до запровадження сирітських судів, досліджено причини та історичні передумови запровадження сирітських судів у Російській імперії, охарактеризовано нормативне та організаційне забезпечення поширення системи сирітських судів на українські землі, її подальшу еволюцію та скасування за доби утвердження радянської влади.
З’ясовано правовий статус сирітських судів, форми їх взаємодії з іншими органами влади. Виявлено закономірності практичної діяльності сирітських судів в опікунських справах.
Розрахована на широке коло науковців, а також усіх, хто цікавиться історією права, питаннями опіки й піклування, судоустрою та судочинства.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов