Адміністративно-правове забезпечення діяльності державної архітектурно-будівельної інспекції в Україні

Адміністративно-правове забезпечення діяльності державної архітектурно-будівельної інспекції в Україні

15328
В наличии
Количество:
итого:
300 грн
характеристики Описание
Вес 0.3 кг 
Издательство Видавничий дім "Гельветика" 
Тираж 300 шт
Автор Кудрявцев О.В. 
Количество страниц 248 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 
Год издания 2018 
ISBN 978-966-928-286-6 
Тип издания Монография 

У монографії досліджено теоретичні і практичні проблеми діяльності Державної архітектурно-будівельної інспекції (ДАБІ) в Україні; з’ясовано її місце в системі органів публічної адміністрації; правове регулювання та принципи діяльності; порядок здійснення ліцензійних та контрольно-наглядових процедур.

Проаналізовано та визначено поняття, види та напрями діяльності ДАБІ; пріоритетні напрямки її удосконалення; юридичні гарантії та їх функції. Розглянуто механізм взаємодії ДАБІ з державними інституціями, органами місцевого самоврядування та громадськістю. Наголошено на необхідності вирішення проблеми покращення якості контролю за будівництвом об’єктів.

Акцентовано, що поєднання у роботі ДАБІ дозвільно-реєстраційних та контрольно-наглядових повноважень зменшує ефективність контролю і нагляду, збільшує корупційні ризики у цій сфері. Обґрунтовано необхідність розмежування повноважень з надання адміністративних послуг та здійснення контрольно-наглядової діяльності ДАБІ шляхом їх розподілу та створення Державної архітектурно-будівельної служби (ДАБС).

Монографія розрахована на наукових працівників, викладачів, практичних працівників, усіх тих, хто цікавиться проблематикою правого регулювання та статусу архітектурно-будівельної інспекції.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов